800 150 051 • info@prodenta.cz

Detail článku

Světové turné Planmeca Digital Dentistry World Tour 2020 on-line!

02.11.2020

Světové turné Planmeca Digital Dentistry World Tour 2020 proběhne ve virtuální podobě!

Registrace pro účast na Planmeca World Digital Dentistry Tour 2020 zdarma je přístupná zde: http://bit.ly/PlanmecaPDWT2020

 

I v roce 2020 přichází Planmeca s populárním světovým turné Planmeca Digital Dentistry World Tour, na kterém představí své špičkové  inovativní digitální technologie. Turné bude zahájeno v listopadu a nabídne úchvatné virtuální prezentace nových možností digitální stomatologie v několika jazycích, které budou dostupné v mnoha regionech.

Společnost Planmeca s radostí představuje sérii inspirativních virtuálních show s praktickými ukázkami práce, kterých se zúčastní špičkoví odborníci. Prezentace budou připraveny tak, aby vyhověly rozdílným potřebám stomatologů v Evropě, Latinské Americe, Severní Americe i Asii. Všechny části turné budou streamovány on-line, stomatologové tak mají příležitost dozvědět se vše potřebné o komplexních digitálních postupech Planmeca bezpečným způsobem odkudkoli.

V každé části turné mezinárodně uznávaní odborníci vysvětlí, jakým způsobem mohou stomatologové generovat s pomocí digitálních pracovních postupů větší příjmy, a předvedou nejnovější inovace v oblasti digitální stomatologie. Všichni účastníci se dozvědí, jak za pomocí vybavení a softwaru Planmeca snadno digitalizovat pracovní postupy od CBCT snímkování a intraorálního skenování až po návrhy a výrobu zubních náhrad.

Dr. Zachary Evans předvede komplexní digitální pracovní postupy od A až do Z a Dr. Walter Renne účastníky provede kompletním procesem navrhování budoucího úsměvu pacienta. Mezitím Dr. Anthony Mennito na klinickém případu ukáže, jak je možné díky aplikaci jednotlivých zubních náhrad v jediném dni zvýšit nejen spokojenost pacientů, ale i celkovou efektivitu kliniky. Všechny digitální pracovní postupy se točí kolem unikátního softwaru typu vše v jednom Planmeca Romexis, který propojuje všechna zařízení Planmeca i jejich software. 

„Od března, kdy jsme spustili náš on-line koncept školení Time to Learn, jsme uspořádali více než 100 webinářů v několika jazycích. Chceme stomatologům i nadále poskytovat špičkové on-line přednášky, ale zároveň jim chceme dát i možnost učit se při praktických ukázkách jednotlivých úkonů. A o tom celé virtuální Planmeca Digital Dentistry World Tour 2020 bude,“ říká Jouko Nykänen, vice-prezident pro prodej ve společnosti Planmeca.

„Turné účastníkům poskytne i příležitost komunikovat se svými kolegy a s týmem Planmeca ve zvoleném jazyce. Víme, že čas jsou peníze, každá část proto bude trvat pouze asi hodinu a půl. Účastníci se mohou on-line připojit ve svém časovém pásmu a neplýtvat tak časem, který potřebují na klinickou práci,“ dodává Jouko Nykänen.

Po virtuální prezentaci digitálních řešení Planmeca si mohou účastníci domluvit osobní nebo virtuální setkání s lokálním distributorem Planmeca, detailněji se s vybavením Planmeca seznámit a najít řešení, které bude nejlépe vyhovovat jejich potřebám.

Registrace pro účast na Planmeca World Digital Dentistry Tour 2020 zdarma je přístupná zde: http://bit.ly/PlanmecaPDWT2020

 

 


Zpět