800 150 051 • info@prodenta.cz

Detail článku

Planmeca představila na veletrhu IDS 2019 širokou škálu novinek

17.03.2019

Na letošním veletrhu IDS společnost Planmeca přinesla 3D tisk přímo do stomatologických ambulancí. 3D tiskárna Planmeca Creo C5, která byla navržena speciálně pro stomatology, je vysokorychlostní tiskárna umožňující spolehlivě tisknout individuální chirurgické šablony, dentální modely a zubní dlahy během jediné návštěvy pacienta. Její kompaktní a robustní hliníkové tělo plně vyhovuje nárokům stomatologických klinik a zubních laboratoří všech velikostí.

Řada snímkovacích přístrojů nové generace Planmeca Viso se rozrostla o fenomenální přístroj Planmeca Viso G5. Nejnovější přírůstek v řadě CBCT přístrojů se mimořádně snadno používá, například díky unikátnímu systému polohování pacienta a inteligentnímu upravování objemů. Je vybaven mnoha jednoduše dostupnými funkcemi, protokolem pro snímkování s minimální účinnou dávkou záření a nástrojem pro odstraňování šumu a artefaktů, zcela nepochybně se proto přístroj Planmeca Viso G5 stane důležitou součástí každé stomatologické praxe.

Inteligentní operační světlo Planmeca Solanna Vision rozjasnila operační osvětlení ještě více – v každém smyslu toho slova. Kromě toho, že poskytuje dokonalé osvětlení celé oblasti zákroku, toto špičkové operační světlo nabízí kromě jiného i zpracování obrazu pomocí počítače a dvě plně integrované 4K kamery, které umožňují záznam ošetření například za účelem konzultací nebo edukace pacientů.

Nový systém pro čištění vody Planmeca ActiveAqua doplňuje nedávno představenou zubní soupravu Planmeca Compact i5. Systém Planmeca ActiveAqua čistí vodu, která vstupuje do systému zubní soupravy, bez použití chemikálií – výsledkem je čistá měkká voda, která je bezpečná pro pacienta, stomatologický tým i pro zubní soupravu. Tato revoluční technologie je založena na elektrochemické aktivaci (ECA) a je plně integrovaná do zubní soupravy, jako první podobná technologie v celém oboru.

Nakonec vše plynule spojuje software Planmeca Romexis 6.0, nejnovější verze výkonného softwaru typu vše v jednom. Nová verze obsahuje širokou škálu nástrojů a prvků spolu s moderním uživatelským rozhraním. Software Planmeca 6.0 se soustředí zejména na užitnou hodnotu, nabízí snazší navigaci s nižším počtem kliknutí a přímější pracovní postupy pro všechny fáze ošetření, od zachycení snímku až po diagnostiku a plánování ošetření.


Zpět