800 150 051 • info@prodenta.cz

Detail článku

Planmeca na veletrhu IDS 2019

18.02.2019

Připojte se k nám na skleničku šampaňského na stánku G010/H011 v hale 11.1 na veletrhu IDS 2019 v Kolíně nad Rýnem ve dnech 12.-16. března

Na veletrhu IDS 2019 v Kolíně nad Rýnem Planmeca představí celou řadu digitálních inovací!

Nedávno představená nová zubní souprava Planmeca Compact i5 bude jen jedním z vrcholů výstavy, bude toho zde k objevování mnohem více. Jako vždy bude v centru všeho dění software Planmeca Romexis, který propojuje veškerá naše zařízení a umožňuje klinikám využívat své zdroje na maximum. 

Pro předvedení toho, jak mohou produkty Planmeca usnadnit každodenní práci na klinice, bude ve stánku Planmeca během veletrhu instalován úžasný uzavřený mediální prostor. V kruhovém prostoru vám obrovské zakřivené a mimořádně přesné LED obrazovky umožní zcela se vnořit do dění. Experti z mnoha stomatologických oborů se s vámi podělí o detailní klinické zkušenosti a o nápady, jak plně využít potenciál digitálních technologií a uvést vaše plány v této oblasti do praxe. 

Seznamte se s našimi mezinárodně uznávanými přednášejícími:

Dr. Walter Renne, DMD, USA

Dr. Walter Renne je profesorem a proděkanem pro inovace a digitální stomatologii na Lékařské univerzitě v Jižní Karolíně. Je vedoucí programu Preklinických CAD/CAM aplikací. Získal několik celostátních a regionálních ocenění za svůj přínos v oblasti klinického i preklinického vzdělávání. Aktivně se zabývá stomatologickým výzkumem, publikoval i několik studií zabývajících se přesností snímkování a frézování pomocí různých technologií a systémů. 

Dr. Anthony Mennito, DMD, USA

Dr. Anthony Mennito je docentem Lékařské univerzity v Jižní Karolíně na Fakultě stomatologie, je vedoucím Katedry digitální stomatologie a také vede univerzitní Kliniku pro CAD/CAM technologie a estetickou stomatologii. Pořádá přednášky i v zahraničí a publikoval řadu prací o digitální stomatologii. Kromě své akademické činnosti má i privátní stomatologickou praxi v Charlestonu, která se specializuje na CAD/CAM aplikace a estetické náhrady.   

Dr. Zach Evans, DMD, USA

V současné době Dr. Zachary Evans pracuje jako odborný asistent na Katedře stomatologie Lékařské univerzity v Jižní Karolíně v Oddělení parodontologie. Je zodpovědný za magisterský studijní program stomatologie a aktivně se účastní výzkumu v oblasti stomatologických implantátů a CAD/CAM technologií. Pořádá přednášky po celém světě na téma využití digitálních technologií v chirurgické a implantologické praxi.  

Dr. Omar Hamid, Ing. Dr., Rakousko

Dr. Omar Hamid si v souladu s rodinnou tradicí v roce 2017 otevřel soukromou stomatologickou praxi ve Vídni a nyní již vede dvě kliniky. Soustředí se na využití digitálních technologií v praxi a veškeré aspekty spojené s CAD/CAM aplikacemi a s využitím 3D tisku, spojuje tak své vysokoškolské vzdělání v IT a nové digitální technologie ve stomatologii. Specializuje se na estetickou stomatologii, včetně chirurgických a implantologických zákroků s použitím chirurgických šablon. 

Dr. Michael Bornstein, MD, Univerzita v Hongkongu

Dr. Michael Bornstein pracuje jako profesor ústní a maxilofaciální radiologie na Fakultě stomatologie Univerzity v Hongkongu. Je také hostujícím profesorem Výzkumné skupiny OMFS-IMPATH na Katedře zobrazování a patologie na Univerzitě v Lovani v Belgii. Mimo jiné oblasti se zabývá i výzkumem využití počítačové tomografie s kuželovitým paprskem (CBCT) v klinické stomatologické praxi, v diagnostickém zobrazování, ve stomatologii a ústní medicíně, v oblasti řízené kostní regenerace (GBR) a stomatologických implantátů. Publikoval více než 140 původních článků a je autorem nebo spoluautorem četných případových studií, reportů, recenzí a časopiseckých příspěvků. 

Dr. Gary Severance, DDS, USA

Dr. Gary Severance studoval na Fakultě stomatologie Univerzity v Minessotě a je viceprezidentem Digitální akademie Planmeca v severní Americe. Přednáší po celém světě, velmi přínosný je i jeho jedinečný pohled na využití digitálních technologií za účelem zlepšení péče o pacienty, zvýšení efektivity administrativy stomatologických klinik a usnadnění práce celého týmu. Od počátku se angažuje i ve vývoji řady CAD/CAM přístrojů Planmeca. 

Navštivte náš stánek, abyste zjistili, v čem mohou být nové technologie přínosné pro vaši kliniku, jak můžete získávat a využívat cenná data z provozu kliniky a jak dosáhnout větší spokojenosti vašich pacientů.

 

 


Zpět