800 150 051 • info@prodenta.cz

Detail článku

Planmeca Emerald

01.04.2017

Planmeca představuje nový kompaktní a lehký intraorální scanner

 

Výrobce stomatologického vybavení Planmeca rozšiřuje svou řadu CAD/CAM řešení o nový intraorální scanner Planmeca Emerald™, který váží pouhých 183 g. Tento scanner je malý, lehký, velmi rychlý a zároveň velice přesný. Je to skvělý nástroj pro plynulé a efektivní stomatologické ošetření.

Kompaktní a velmi lehký intraorální scanner Planmeca Emerald™ usnadňuje intraorální snímkování, pro pacienty je jeho použití velmi pohodlné díky jeho malým rozměrům a hladkému provedení beze spojů.

„Tento revoluční přístroj velmi usnadňuje průběh stomatologického ošetření. Přesnost otisků plně vyhovuje nejnáročnějším požadavkům, součástí je i plně integrované snímkování v barvě,“ říká Jukka Kanerva, viceprezident Divize zubních jednotek a CAD/CAM technologií.

Velmi lehké a uživatelsky příjemné provedení scanneru zajišťuje optimální ergonomii práce. Zrcadlo v koncovce scanneru je opatřeno aktivním systémem proti zamlžování, takže zobrazení je vždy jasné. Tento přístroj představuje jednoduché řešení typu plug-ang-play, které je možno sdílet mezi více pracovišti.

Ochrana před infekcí je u tohoto scanneru dokonalá, koncovku je možno dezinfikovat v autoklávu a provedení těla přístroje je beze spojů. Plná integrace do zubní soupravy umožňuje snímkování bez použití rukou pomocí nožního ovladače. Scanner je kompatibilní se softwarovými řešeními Planmeca Romexis® a Planmeca PlanCAD® Easy, která umožňují permanentní přístup ke scannovaným datům v reálném čase.

„Malé rozměry, nízká váha, mimořádná rychlost a vynikající přesnost, to vše v přirozených barvách. Jsem si jist, že s těmito vlastnostmi se scanner Planmeca Emerald stane jedním z nejužitečnějších nástrojů v oblasti intraorálního snímkování,“ dodává Jukka Kanerva.

Intraorální scanner Planmeca Emerald byl představen na veletrhu IDS 2017. První dodávky očekáváme ve třetím čtvrtletí letošního roku.


Zpět